קטעים מכתבות/פרסומים על coatech

coatech.co.il
coatech.co.il
coatech.co.il

COATECH מציגה בתערוכה הצבאית והתעופתית

EIM – COATECH ו- EIM – FIRST משתתפות היום, יום שלישי, 7/3/17, בתערוכה הצבאית והתעופתית MILITARY & AVIATION EXHIBITION 2017.
התערוכה מתקיימת במרכז האירועים AVENUE בקריית שדה התעופה בין השעות 8:30 – 15:00 וכוללת כנס לפיתוח יכולות צבאיות, תעופתיות והגנה מפני טילים.
החברות מציגות את מכלול היכולות והפתרונות בתחום הצבאי והתעופתי.
תודה לכל השותפים והעובדים שנרתמו להצלחת התערוכה !

REFAEL

חברת COATECH מקבוצת EIM הוכרה כבעלת אישור בחינה עצמית מרפאל

EIM  הוכרה כבעלת אישור בחינה עצמית מרפאל. ההסמכה הגיעה בעקבות השינויים והשדרוגים שעברה החטיבה בימים אלו.

COATECH מקבוצת EIM  קיבלה בימים אלו את תו ההסמכה הרשמי של רפאל, לבחינה עצמית של מוצריה. COATECH, עוסקת בציפוי כרטיסים ורכיבים אלקטרוניים והתאמתם לתנאי שטח וטמפרטורה שונים. פעילותה העסקית של COATECH צמחה במיוחד בשנה האחרונה בזכות תהליכים שונים שהתקיימו בה. בשלב ראשון הוגדל מספר הלקוחות וזוהה קהל יעד נוסף, לאחר מכן חומרי הציפוי הוחלפו ונוספו מגוון של חומרי ציפוי והקשחה שונים העשויים מחומרים חדישים וידידותיים לסביבה, העומדים בתקנים מחמירים וכמו כן שודרג הציוד והושקעו משאבים בפיתוח המשאב האנושי בחטיבה.

תעודת בחינה עצמית על ידי רפאל מחזקת את האיכות המקצועית של COATECH ופעילותה, שכן ביקורות האיכות שעברה היו גבוהות ביותר, דבר שהביא את רפאל להעניק את ההסמכה והביטחון המלא שלו בשירות שניתן לו על ידי החברה.

לדברי אורון ברנר, מנהל חברת COATECH: “עברנו שדרוג משמעותי בהיקף הפעילות שלנו במהלך השנה החולפת. בזכות פעולות שביצענו הצלחנו להגיע לביצועים טובים יותר ואיכותיים יותר עבור לקוחותינו. אנו מאמינים בחדשנות גם בחלק המסורתי של התעשייה ועושים רבות על מנת לקדם את הדברים. נושא השמירה על איכות הסביבה הוא נדבך משמעותי בפעילותנו והשקענו רבות במציאת חומרים עמידים אך ידידותיים לסביבה. כמו כן ההקפדה שלנו על איכות ללא פשרות, היא זו שהביאה אותנו לקבל את תעודת הבחינה העצמית מרפאל.

איציק סמואל, מנכ”ל קבוצת EIM  הוסיף כי אני גאה כי  COATEC זכתה בהסמכה היוקרתית של רפאל- בחינה עצמית. אנו מאמינים בעבודה קשה ובחדשנות לטובת לקוחותינו. קבוצת EIM  היא בעלת תו פלטינה של מכון התקנים והעמידה בכל התקנים הללו היא זו שמאפשרת ליחידות לצמוח ולהתפתח.

קבוצת EIM הינה אחת מחברות הפיתוח, ההנדסה והאינטגרציה מהמובילות בישראל, המעניקה ללקוחותיה פתרונות, כלים ושירותים מקצועיים משולבים ומורכבים טכנולוגית, תוך מענה לצרכים הדינאמיים בתחומי המחשוב התעשייתי, מחשוב למערך הרפואה והביטחון, פתרונות אחסון מתקדמים,  הנדסת מערכות אלקטרוניות צבאיות הכוללות, RF, אופטיקה והרכבתם כפתרונות מלאים ללקוח הסופי. החברה, מחזיקה בתו פלטינה של מכון התקנים הישראלי וכן בתקן 10,000 לאחריות תאגידית. חברה ממוקמת באזור התעשייה קריית מטלון בפתח תקווה

מערכת ניו-טק

EIM שותפה למלחמה בתאונות הדרכים

גם השנה משתתפים עובדי קבוצת EIM במאבק למניעת תאונות דרכים.
צוות עובדים מהחברה התייצב הבוקר להדרכה  מקצועית לטובת הנשוא תחת המסר:  לוקחים אחריות בכבישים.

OR-YAROK
MILITARY & AVIATION EXHIBITION 2015.

EIM מציגה בתערוכה הצבאית והתעופתית

קבוצת EIM  השתתפה אמש, בתערוכה הצבאית והתעופתית MILITARY & AVIATION EXHIBITION 2015.
הקבוצה על חטיבותיה השונות בהן ESC, FIRST  ו-  COATECH הציגה בתערוכה את מכלול יכולותיה ופתרונותיה תחת הקונספט אסטרטגיה מנצחת. תודה לכל העובדים שהציגו בתערוכה ולשותפים שסייעו בהקמה של הביתן המיוחד.

EIM ממשיכה בתמיכתה בקידום הדור הבא

מתוך שותפות אסטרטגית ומחוייבות לפיתוח וקידום לימודי האלקטרוניקה בישראל, התייצבנו זו השנה הרביעית ברציפות, בשני “ערבי חשיפה” למגמת האלקטרוניקה והמחשבים בבית הספר הרב תחומי ב’ פתח תקווה.
מטרת ערבי חשיפה אלו היא לאפשר לתלמידים ולהוריהם להתרשם מקרוב מהמגמה ומהמורים. בערב החשיפה פוגשים התלמידים והוריהם את המורים המלמדים במגמה, מקבלים סקירה על התכנים הנלמדים במגמה, על דרישות הסף לקבלה למגמה וכו’.
בנוסף, מורי המגמה מציגים פרויקטים שונים והשתתפות בתחרויות בתחום האלקטרוניקה וגם את שיתוף הפעולה עם קבוצת EIM (הרצאות, ביקורים, עבודת קיץ, מלגות, פרויקט גמר, פרויקט FIRST וכו’).
אורון ברנר, מנהל חברת  COATECH, ריתק את התלמידים בהרצאתו המעניינת על כיפת ברזל וסיפר את מסלול ההתפתחות האישי והמקצועי שלו. גם אל”מ אבי רג’ואן מחיל האויר ובוגר בית הספר, סיפר על הבחירה שלו בלימודי האלקטרוניקה וההשפעה על הקריירה הצבאית שלו ועל האופק המקצועי המרתק, המתאפשר לבוגרי מגמת האלקטרוניקה בחיל האויר.
הנהלת החברה והעובדים מבקשים להודות לאורון ברנר –מנהל חברת COATECH, המתנדב ותורם מזמנו הפרטי – מזה ארבע שנים ברציפות – ומסייע לקידום הרישום של תלמידי החטיבות השונות בפתח תקווה למגמת האלקטרוניקה בעמל ב.

oron brener
PCB

EIM COATECH נבחרה לספק מצטיין

במסגרת כנס ספקים שנערך בחברת PCB  טכנולוגיות,
נבחרה COATECH כספק מצטיין ע”י הנהלת PCB.
הבחירה התקבלה לאחר שקלול פרמטרים שונים ביניהם זמני אספקה ואיכות המוצר. PCB  נמנית בין לקוחותיה הגדולים של החטיבה ואופן העבודה מולה מתבצע באופן יומיומי. בזמן קבלת התעודה הוסבר לנציגי חברת PCB  כי  COATECH  עושה ככל שביכולתה על מנת לספק מוצר איכותי בזמני עבודה קצרים ככל הניתן. ישר כח!!

Share This:

דילוג לתוכן