אודות – COATECH

EIM-COATECH, חברת בת בקבוצת EIM המתמחה במתן פתרונות הגנה למערכות אלקטרוניות (רכיבים ומעגלים אלקטרוניים), מפני השפעות חיצוניות שעלולות לפגוע בתקינותן ו/או בתפקודן.

COATECH מציעה פתרונות הגנה בשלושה שלבים:
1. ניקיון רכיבים ומעגלים אלקטרוניים.
2. חיזוק, הדבקה ובידוד רכיבים וחיווט.
3. ציפוי שכבת הגנה על הרכיבים והמעגלים האלקטרוניים.

הפתרונות המוצעים מאפשרים למערכות אורך חיים רב יותר ומונעים כשלים בתפקודם הנובעים בין היתר:
מטלטלות והרעדות של המערכות האלקטרוניות בעת פעילותן, מהבדלי טמפרטורה קיצוניים, חשיפה לאבק, אובך כבד, לחות ומגע עם מים, חשיפה לאדים של חומרים כימיקליים שונים, מליחות גבוהה ואף מזהמים רבים ושונים נוספים.

באמצעים טכנולוגיים מתקדמים בשילוב הצוות המקצועי והמנוסה, COATECH מבטיחה פתרונות איכותיים ביותר העומדים בדרישת הלקוח ובמפרטי התקנים הבין לאומיים:
IPC-830 , MIL STD , IPC-A-610 CLASS III

שירותי הרכבות:

בנוסף לשירותי ההגנה על המעגלים והמערכות האלקטרוניות, COATECH מציעה שירותי הרכבות. אנו מציעים ללקוחותינו לחסוך בזמן יקר ובעלויות כספיות נוספות ולבצע את הרכבות המוצר הסופי ב- COATECH.

שירות לקוחות:
COATECH דוגלת בערוץ תקשורת פתוח עם לקוחות החברה לאורך כל התהליך ולאחריו, החל משלב ההתקשרות הראשוני. צוות שירות הלקוחות והתפעול ב- COATECH בעל ניסיון עשיר בייעוץ והכוונה לפתרון ההגנה המתאים ביותר לתנאי הסביבה והעבודה אליה מיועדת המערכת.
לקוחות החברה זוכים ליחס מקצועי וגמישות מרבית, על מנת לאפשר את השלמת תהליך ההגנה במועד הרצוי ובאיכות הנדרשת.

מדיניות חברתית סביבתית:
בהתאם למדיניות החברתית – סביבתית המונהגת בקבוצת EIM:

COATECH עושה שימוש בחומרי ציפוי/חיזוק/ניקוי תקניים, אשר אינם מזהמים וידידותיים לסביבה.
יתרה מכך, בנוסף ליכולות הייצור המדויקות והמהירות על ידי המכונות האוטומטיות לניקוי וציפוי מעגלים שברשות COATECH, הנ”ל תורמות להפחתת זיהום ומפגעים לסביבה ולעובדיה, בהתאמה למדיניות הקבוצה.

קבוצת EIM, מאמצת את תיכון עמל בפתח תקווה ומאפשרת לבוגריה שיתוף פעולה בפיתוח עבודות הגמר.
מנהלי הקבוצה, לרבות מנהל  COATECH, מרצים לתלמידי התיכון בתחומים הטכנולוגיים שבעיסוקם ומעוררים בתלמידים השראה להתפתחות האישית בתחום.
כמו כן, עובדי החברה ברשות סמנכ”לית קבוצת EIM, הגברת נטע בגים, שותפים לתרומה ועזרה בשלל פעילויות למען הקהילה.

מבט קדימה:
EIM-COATECH, ממשיכה כל העת להתקדם ולעמוד על הטכנולוגיות והחידושים בתחום ההגנה על רכיבים ומעגלים אלקטרוניים וליזום כנסים וסיורים בחברה על מנת להציג את היכולות והפתרונות החדישים. אנו מציעים ללקוחות החברה ולקהל הרחב, לעקוב אחר דף הבית של EIM-COATECH וליהנות ממידע וחדשות כל העת בתחום.
כתובתנו: coatech.co.il.

הבחירה ב- EIM-COTECH במתן פתרונות הגנה לרכיבים ומעגלים אלקטרוניים של התעשיות הביטחוניות והאזרחיות בישראל וחברות פיתוח וייצור רבות בעולם,
מאמתות את הטענה, כי COATECH הינה החברה המובילה בישראל בתחום.

coatech.co.il

Share This:

דילוג לתוכן